Strefaklienta

Współpraca

Chcąc zapewnić Państwu wysoki komfort pracy, jak i wysoką jakość obsługi proponujemy niestandardowe rozwiązania przy współpracy z naszą firmą.

W ramach współpracy oferujemy Państwu:

- komfort pracy polecając najlepsze produkty
- profesjonalną obsługę, doradztwo oraz opiekę przedstawiciela handlowego, który zawsze jest do Państwa dyspozycji
- bezpłatne dostawy nielimitowane logistycznie i realizowane pod wskazany adres wraz z kompleksowym rozładunkiem już w ciągu 24 h
- różnorodne formy składania zamówień: telefon, e-mail oraz bezpośrednio u przedstawiciela handlowego
- zakupy poprzez platformę internetową zapewniającą m.in. możliwość budżetowania-katalog artykułów biurowych zawierający ok. 3000 pozycji asortymentu
- pakiet gwarancyjny, który umożliwia wysłanie innego towaru lub zwrot towaru nie spełniającego Państwa oczekiwań w ciągu 5 dni od dnia realizacji zamówienia
expert w biurze

Artykuły biurowe dla Twojej firmy.

Szybko i wygodnie.
Expert w biurze to firma z Zabrza, która ogromną wagę przywiązuje do komfortu pracy w biurze.

Oferowane przez nas artykuły biurowe cechują się bardzo dobrą jakością oraz posiadają jedne z najlepszych cen na rynku. Dostarczane są w ciągu 24 godzin do Klientów na Śląsku, których biura znajdują się m.in. w Katowicach i Zabrzu.

Jako firma biuroserwisowa oferujemy Państwu wysokiej jakości artykuły biurowe, materiały eksploatacyjne, papier oraz sprzęt biurowy. W ciągłej sprzedaży posiadamy szeroki asortyment urządzeń takich jak: niszczarki dokumentów, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, telefony, faxy, a także wiele innych produktów oraz materiałów niezbędnych do pracy w biurze i pozwalających prowadzić szkolenia oraz prezentacje. Dodatkowo umożliwiamy zakupy mebli i akcesoriów niezbędnych w każdym miejscu pracy.

Nasza oferta skierowana jest na Katowice, Zabrze oraz wszystkie inne miasta Śląska. Każdy klient może korzystać z sklepu internetowego, który pozwala dokonywać zakupów w łatwy i wygodny sposób. Zamówienie na artykuły biurowe można składać bezpośrednio u przedstawiciela handlowego firmy, a także za pośrednictwem e-maila oraz telefonicznie.

Expert w biurze to bogaty asortyment ponad kilkunastu tysięcy produktów, które można zakupić w jednym miejscu i w korzystnej cenie. Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi promocjami oraz nowościami. Na bieżąco uzupełniamy naszą ofertę, aby praca w biurze była dla Państwa przyjemnością.
Najwyższa jakość obsługi
Stały dynamiczny rozwój naszej firmy podporządkowujemy wciąż rosnącym potrzebom rynku i oczekiwaniom klientów. Naszą siłą jest doświadczenie, wysokie kwalifikacje naszych pracowników, szybkość działania, szeroki zakres usług oraz najlepsze ceny.
zapytaj nas
EXPERT W BIURZE Sp. z o.o.
ul. Handlowa 23, 41-807 Zabrze
+48 32 231 04 72
+48 32 231 04 73
Expert w biurze